#
Üye Menüsü

Temelleri 1990 yılında Almanya’da atılan ATC Group uzun yıllar başta sağlıklı ve gıda olmak üzere birçok sektöde faaliyet göstermektedir. Sağlıklı yemek pişirme sistemlerinde kurduğu “Aktif Pazarlama” ağıyla ürünlerini yüzbinlerce memnun müşteriye ulaştırmayı başarmıştır. 


Kirlenen gıdalar ile yan tesirleri faydalarını çok geride bırakan kimyevîlerin tehdit ettiği insan sağlığını korumanın ve kurtarmanın bir yolu olmalı, diye kafa çatlatan Kurucumuz Hasan Yılmaz, bir gün bir Hadis-i Şerif’ten haberdar olur. Bu Hadis-i Şerif’te Peygamber Efendimiz (S.A.V), “Çörekotunda, ölümden başka her dert (hastalık) için şifa vardır.” buyurmaktadır.


Önce bu Hadisin sahih olduğundan emin olmak ister. Kısa bir araştırma ile görür ki, bu Hadis, Sahih-i Buhari’de yer almaktadır. O zaman bunun mutlak hakikat olduğuna hükmeder ve en kalitelisinden bir çörekotu yağı üretmeyi kendisi için büyük bir vazife addedip kolları sıvar. Ve ATC Vital Organik Yağlarının hikâyesi de burada başlar. Yıl 2008…
10 seneyi aşkın bir süre değişik TV-Kanallarında canlı yayınlar yapan kurucumuz Hasan Yılmaz geniş bir izleyici ve müşteri kitlesine ulaşmayı başarır. Bu canlı yayınlar halen haftalık yayın biçiminde devam etmektedir.
Ancak toplumda beslenme ve sağlık konusunda gördüğü bilgi eksikliğini canlı yayınlarla gidermenin çok kolay olmayacağını gören ve bu arada Türkiye’ye yerleşen Hasan Yılmaz toplumun her bireyine ulaşabilmenin yollarını araştırır. Hastalıksız bir hayatın mümkün olduğunu bilir ve buna inanır. Bu hedefe ulaşmanın yolunun düzgün eğitilmiş ve bilgiyle donatılmış Ürün Danışmanları üzerinden gerçekleşebileceğini düşünür. Bu düşünceyi hayata geçirmek için de sadece NETWORK üzerinden müşteriye sunacağı VİOME marka ürünlerin üretimine başlar. VİOME ürün serisinin temelini yağlar oluşturmaktadır. Soğuk sıkım bu yağlar yüksek derecede çoklu doymamış yağ asitleri ihtiva ettiklerinden ışığa ve ısıya karşı çok hassastır. Ürünün ışıktan olumsuz etkilenmesini önlemek için yüksek maliyetlerine rağmen VİOLET cam şişe kullanımı alternatifsiz tercih olur. 


Firmamız “sağlıklı bir toplum” hedefine giderken on binlerce kaliteli Ürün Danışmanına ihtiyaç olduğunun bilincindedir. Ürün danışmanlarının vazifelerini düzgün ifa edebilmeleri için iyi bir kazancın da sağlanması kaçınılmazdır. Kurduğumuz NETWORK sistemimiz olabilecek en güzel kazancı Ürün Danışmanlarına sağlamaktadır.